OÜ Kirjanurk.

OÜ Kirjanurk

Kui keegi meilt küsib, mida me teha oskame, siis vastuseks saate: "Loomulikult kõike!"

Eriti hästi tulevad meil välja kõikvõimalikud geodeetilised tööd, side-, elektri- ja tänavavalgustuse projektid. Ja loomulikult sellega kokku käiv maalepingute sõlmimine.

Seda kõike Eestis kui ka Lätis.

Meie käest saate lahenduse alates ideest lõpetades ehitusloaga. Ja kasutusloaga aitame teid ka.

 

Ja peale selle, et me oleme osavad ja targad, oleme veel pealekauba ka kõige ilusamad..

meie

OSKAME:

  • Kõikvõimalikke erinevaid geodeetilisi töid (EEG000316)

  • Siderajatiste projekte (EEP002846)

  • Elektrirajatiste projekte (TEL002778)

  • Seada elektri ja sidetrassidele isiklikud kasutusõigused

  • Läti vabariigis siderajatiste projekte ning teostada autori järelevalvet (3-00823)

  • Läti vabariigis geodeetiliste tööde teostamine (AC000000116)

  • Teostame aerofotogeodeetilisi töid (Lennuameti luba nr 4.13-3/17/421-2). Mille hulgas saame:

    • Mõõdistada suuri maaala plaane

    • Arvutada välja kaevanduste mahtusid

    • Teha "vale värvi" CIR-NGR aerofotosid (leiame metsamassiivist üles näiteks haiged langid või peidetud vaenlase tankid :-)

 

Meie kõige ägedamad koostööpartnerid:

 
 

MEIE KONTAKTID:

 

Haiti Jürmann

(küsida võib kõike: Palju maksab, millal võiks saada, jne.)

haiti@kirjanurk.ee

5209235

Marek Mändla

(Ida-Virumaa, Tartu, Jõgeva, Põlva, Võru ja Valga maakonna geodeesia)

marek@kirjanurk.ee

53321503

 

Alvar Kasak

(ka Ida-Virumaa, Tartu, Jõgeva, Põlva, Võru ja Valga maakonna geodeesia)

alvar@kirjanurk.ee

56495836

Egle Nairis

(Pärnu, Järva, Saaremaa, Hiiumaa, Viljandi maakonna geodeesia)

egle@kirjanurk.ee

58530135

 

Janne Rump

(Harju, Rapla, Lääne-Virumaa ja Lääne maakonna geodeesia)

janne@kirjanurk.ee

56687426

 

Marge Sepp

(pooled teostusjoonised)

marge@kirjanurk.ee

53739196

 

Minna Mittal

(teine pool teostusjooniseid)

minna@kirjanurk.ee

53804143

Liis Sepp

(Ka teostusjoonised, hetkel on lapsega puhkamas)

 

Marko Mittal

(Sideprojektid)

marko@kirjanurk.ee

55609436

 

Ellen Rahn

(Sideprojektid)

ellen@kirjanurk.ee

5656 6100

Asta Jõeluht

(Sideprojektid)

asta@kirjanurk.ee

5267737

 

Liina Randvoo

(Elektri, tänavavalgustuse ja side projektid)

liina@kirjanurk.ee

53498220

 

Mihkel Aavik

(Side ja elektriprojektid)

mihkel@kirjanurk.ee

56619993

 

Liisa Jänes

(Sideprojektid)

liisa@kirjanurk.ee

53457609

 

Avely Kaldoja

(Maalepingud)

avely@kirjanurk.ee

55622399

  

Alina Jankovskaja

(veel maalepinguid)

alina@kirjanurk.ee

56988010

 

Võta ühendust ja kõik saab korda...

 
DSCF1334.JPG