OÜ Kirjanurk

Kui keegi meilt küsib, mida me teha oskame, siis vastuseks saate: "Loomulikult kõike!"

Eriti hästi tulevad meil välja kõikvõimalikud geodeetilised tööd, side-, elektri- ja tänavavalgustuse projektid. Ja loomulikult sellega kokku käiv maalepingute sõlmimine.

Seda kõike Eestis kui ka Lätis.

Meie käest saate lahenduse alates ideest lõpetades ehitusloaga. Ja kasutusloaga aitame teid ka.

 

Ja peale selle, et me oleme osavad ja targad, oleme veel pealekauba ka kõige ilusamad..

meie

OSKAME:

  • Kõikvõimalikke erinevaid geodeetilisi töid (EEG000316)

  • Siderajatiste projekte (EEP002846)

  • Elektrirajatiste projekte (TEL002778)

  • Seada elektri ja sidetrassidele isiklikud kasutusõigused

  • Katasrtitööd (686 MA-k)

  • Läti vabariigis siderajatiste projekte ning teostada autori järelevalvet (3-00823)

  • Läti vabariigis geodeetiliste tööde teostamine (AC000000116)

  • Teostame aerofotogeodeetilisi töid (Lennuameti luba nr 4.13-3/17/421-2). Mille hulgas saame:

    • Mõõdistada suuri maaala plaane

    • Arvutada välja kaevanduste mahtusid

    • Teha "vale värvi" CIR-NGR aerofotosid (leiame metsamassiivist üles näiteks haiged langid või peidetud vaenlase tankid :-)

 

Meie kõige ägedamad koostööpartnerid:

 
 

MEIE KONTAKTID:

 

Haiti Jürmann

(küsida võib kõike: Palju maksab, millal võiks saada, jne.)

haiti@kirjanurk.ee

5209235

Marek Mändla

(Tartu, Põlva, Võru ja Valga maakonna geodeesia)

marek@kirjanurk.ee

53321503

Alvar Kasak

(Jõgeva ja Ida-Viru maakonna geodeesia)

alvar@kirjanurk.ee

56495836

Egle Nairis

(Pärnu, ja Saare maakonna geodeesia)

egle@kirjanurk.ee

58530135

Henk Harzia

(Harju maakonna geodeetilised alusplaanid,

Lääne- ning Ida-Virumaa geodeesia)

henk@kirjanurk.ee

5276032

Janne Rump

(Harju, Rapla ja Lääne maakonna ehitusgeodeesia)

janne@kirjanurk.ee

56687426

Kaur Kuurberg

(Harju, Rapla, Lääne ja Hiiu maakonna geodeesia)

kaur@kirjanurk.ee

59028088

Gennet Raudsepp

(Viljandi ja Järvamaa geodeesia)

gennet@kirjanurk.ee

57503312

Lauri Nõukas

(Katastri tööd üle Eesti)

lauri@kirjanurk.ee

5016157

Marge Sepp

(teostusjooniste vormistus)

marge@kirjanurk.ee

53739196

Minna Mittal

(ka teostusjooniste vormistus)

minna@kirjanurk.ee

53804143

Liis Sepp

(Ka teostusjoonised, hetkel on lapsega puhkamas)

Daiva Soodla

(ja veel teostusjooniste vormistusi)

daiva@kirjanurk.ee

56637120

 

Marko Mittal

(Sideprojektid)

marko@kirjanurk.ee

55609436

Kristjan Loite

(Sideprojektid)

kristjan@kirjanurk.ee

56503386

Ellen Rahn

(Sideprojektid)

ellen@kirjanurk.ee

56566100

Asta Jõeluht

(Sideprojektid)

asta@kirjanurk.ee

5267737

Kristiina Antson-Kruusement

(Sideprojektid)

kristiina@kirjanurk.ee

56454912

Mihkel Aavik

(Side ja elektriprojektid. Tänavavalgustus ka)

mihkel@kirjanurk.ee

56619993

Ivo Rohula

(Side ja elektriprojektid)

Ivo@kirjanurk.ee

56761280

Liisa Jänes

(Sideprojektid)

liisa@kirjanurk.ee

53457609

 

Avely Austa

(Maalepingud)

avely@kirjanurk.ee

55622399

  

Alina Jankovskaja

(veel maalepinguid)

alina@kirjanurk.ee

56988010

Katri Videvik

(Ja veel maalepinguid)

katri@kirjanurk.ee

56637181

Maris Iila

(Eriti palju maalepinguid)

maris@kirjanurk.ee

56927444

Andres Koppel

(Kõik ülejäänud maalepingud)

andres@kirjanurk.ee

56890611

Võta ühendust ja kõik saab korda...

 
DSCF1334.JPG